Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FK Backa mp3 (pesme iz studija)

Ići dole 
+2
napredBacka
grnja
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:21 pm

Marjane jel slusas nekad Backine pesme? Ove iz studija? :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:17 pm

patriota-pancevo ::
Marjane jel slusas nekad Backine pesme? Ove iz studija? :D

Marjane sinoc si otisao na spavanje pa mi ne odgovori na ovo Twisted Evil
Od tih silnih Backinih pesama iz studija, koja ti je najdraza? :afro:
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:21 pm

hahah ja slusam glas razuma prijatelju moj dragi ,puno radim i moram da slusam glas razuma da bi se strategija sprovela u delo hahaha
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:25 pm

Trazim vase pesme al mi se nesto ne da da ih nadjem na jutubu :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:26 pm

Kaze mi Marjan da je on trazio Dinamo ali ga nije mogao naci :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:27 pm

Mi imamo brdo pesama. Snimale lokalne Pancevacke grupe iz ciste ljubavi prema Dinamu i tako su nastale najlepse plavo bele pesme. Ali dosadile su mi pa rekoh da cujem koju Backinu Basketball

Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:29 pm

slusaces ih na proslavi kada udjemo u elitu ,mi nismo petao koji prerano peva hahahaa da ne bi zavrsili u supi hahah
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:35 pm

Kakav si mozda nesto i snimis do tada :D
Hoces da postavim koju Hajdukovu u forumsku kafanu da uzivas u prelepim Dalmatinskim pesmama koje lece dusu? Najgotivniji klub u SFRJ posle Dinama iz Panceva.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 09, 2015 11:12 pm

patriota-pancevo ::
Kakav si mozda nesto i snimis do tada :D
Hoces da postavim koju Hajdukovu u forumsku kafanu da uzivas u prelepim Dalmatinskim pesmama koje lece dusu? Najgotivniji klub u SFRJ posle Dinama iz Panceva.
Patriota ,na proslavi na uvo ce specijalno tebi pevati nas bivsi predsednik Milan Skrbic zvani Misko sampion ,koji je sa Backom imao puno uspeha ( bio je predsednik vise godina i onoj cuvenoj generaciji Drakulic,Medan,braca Vranesevic,Svitlica Stanko i ostali da ih ne nabrajam da se ne naljute ako nekoga zaboravim ) sjajna generacija a i on kao predsednik pa je i dobio nadimak Sampion king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Backa mp3 (pesme iz studija)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» Marketing FK Backa
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» 25. kolo: FK BACKA - FK Javor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: